Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Final Fantasy VII
Wpisał Snake   
poniedziałek, 24 marca 2008 03:14

Dawno, dawno temu czyli gdzieś w 1997 roku, światło dzienne ujrzał tytuł, który na zawsze wpisał się w karty historii gier video. Przyczynił się do spopularyzowania gatunku jRPG na całym świecie i nikt nie zaprzeczy, że jest jednym z najlepszych jego przedstawicieli. Mowa o Final Fantasy VII od Squaresoftu (dziś Square-Enix).
Dzieło Hironobu Sakaguchiego jest znane chyba każdemu kto choć trochę interesuje się grami na konsole. Według mnie (i nie tylko) jest jedną z najlepszych gier w ogóle. Postaram się przedstawić owy tytuł jak najlepiej potrafię ale proszę nie liczyć na to, że wyjaśnię na czym polega jego fenomen – nie umiem ubrać tego w słowa. Trzeba to przeżyć na własnej skórze.

Głównym atutem siódmej odsłony FF jest (jak nie trudno się domyślić) fabuła. Składa się na nią wiele wątków... (Zobacz całą recenzje)


Image
Final Fantasy VII (front)

Image
Final Fantasy VII (back)

Image
Final Fantasy VII (manual)

Image
Final Fantasy VII (disc 1)

Image
Final Fantasy VII (disc 2)

Image
Final Fantasy VII (disc 3)

Image
Final Fantasy VIII (preview disc)
Poprawiony: czwartek, 01 maja 2008 11:25
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA