Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Logitech Steering Wheel
Wpisał Gimiak   
piątek, 04 stycznia 2008 01:40
Logitech Steering Wheel
 
Co z tego, że grafika w grach staje się coraz ładniejsza, a grywalność coraz bardziej realistyczna, skoro i tak wciąż do gry używamy pada. W 2004 roku firma Logitech wydała na konsolę Xbox kierownicę mocowaną na przyssawki wraz z pedałami (hamulec i gaz).
Jakościowo produkt prezentuje się bardzo dobrze, wykonany jest z dobrego materiału oraz nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.

Z początku trudno jest się przestawić z pada na kierownicę, gdyż ta jest bardzo czuła i nawet delikatne skierowanie jej w bok powoduje skręt samochodu. Najbardziej odczuwalne jest to w grach typu Colin Macrae Rally, w serii Need for Speed samochód prowadzi się wręcz idealnie. Produkt posiada wbudowaną wibrację, lecz w moim odczuciu jest ona zbyt słaba. Praktycznie wcale jej nie czuć.

Za minus uważam zastosowanie przyssawek, które idealnie się nadają do szklanych blatów na stołach, lecz niezbyt się sprawdzają przymocowane do biurka. Po kilku minutach gry kierownica zaczyna się ślizgać po powierzchni, utrudniając grę i irytując kierowcę.

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel

Logitech Steering Wheel
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA