Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki

[PRIMA APRILIS] Retro-manggha
Autor: Redakcja   
01 kwietnia 2016
retromanggha

Można powiedzieć że w końcu "dopięliśmy swego" - w dniach 27-31 lipca 2016r. w Krakowie odbędzie się największe i najlepsze retro-gamingowe wydarzenie zorganizowane przez serwis Retroage.

Wspólnie z Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha" w Krakowie (w którym odbędzie się wydarzenie) udostępnimy odwiedzającym interaktywną wystawę - ok. 50 stanowisk z grami z lat 1977-2016. Ze względu na charakter muzeum, stanowiska ograniczą się jedynie do prezentacji urządzeń oraz oprogramowania pochodzących z kraju Kwitnącej Wiśni. Jednakże główną atrakcją wydarzenia będą spotkania oraz prelekcje wygłoszone przez uznanych Japońskich twórców gier, oraz specjalnych gości zafascynowanych tamtejszym gamingiem.

Na chwilę obecną swoje przybycie potwierdzili: Shigeru Miyamoto, Yu Suzuki, Shinji Mikami, Hideo Kojima, John Romero, Jenna Jameson, oraz Mohamed Afak.

Więcej szczegółów odnośnie wydarzenia podamy wkrótce.

manggha

 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2017 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4 5 6
week 32 7 8 9 10 11 12 13
week 33 14 15 16 17 18 19 20
week 34 21 22 23 24 25 26 27
week 35 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2017 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA