Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Ucchannanchan no Honō no Challenger: Denryū Iraira Bō
autor Autor: StormS kalendarz 23 grudnia 2015         okulary odsłon: 409
Denryu IraIra Bou

Popularność telewizyjnych teleturniejów jest wynikiem bazowania na emocjach widza. Sztuczne podkręcanie dramaturgii, presja czasu, pauzy niepewności to standardowy zestaw narzędzi do budowania zainteresowania. Czasem zdarza się, że na kanwie popularności takiego teleturnieju, powstaje gra na nim bazująca. Dzięki temu można być uczestnikiem programu w domowych pieleszach. Tak też i jest z wydanym tylko w Japonii tytułem Ucchannanchan no Honō no Challenger: Denryū Iraira Bō na Nintendo 64.
 
Game Boy Advance
autor Autor: Chrno kalendarz 22 grudnia 2015         okulary odsłon: 569
GBA

Ogromny sukces Game Boy Color’a pokazał światu, iż Nintendo radzi sobie świetne na przenośnych platformach. Firma wiedziała jednak, że wtórne odcinanie kuponów nie przysporzy marce nowych fanów a nieubłagane prawo rynku i chęć dalszego przodowania na nim zmusiła ją do wystawienia działa największego kalibru, aby po raz trzeci i ostatni udowodnić wszystkim jak potężną marką jest „Graj Chłopiec”.
 
Ultraman Powered
autor Autor: tbxx kalendarz 21 grudnia 2015         okulary odsłon: 375
Ultraman Powered

Nakręconym w USA serialem „Ultraman Powered” nie zainteresowała się żadna z tamtejszych stacji telewizyjnych. Serial nie odniósł też sukcesu w Japonii – rodzinnym kraju Ultramana. Produkcji nie pomogły także stworzone do jej promocji dwie gry. „Ultraman Powered - Kaijū Gekimetsu Sakusen” był słaby, nawet jak na skromne możliwości Playdii. A jak prezentuje się „Ultraman Powered – Ultimate Hero”? Cóż, z pustego i Salomon nie naleje, a programiści Bandai midasami branży nigdy nie byli…
 
Terminator 2 Judgment Day
autor Autor: Jedah kalendarz 20 grudnia 2015         okulary odsłon: 694
Terminator 2

Cyberdyne systems terminator seria 800: model Jedah 101
Wszystkie systemy sprawne
Parametry misji
Zrecenzować Terminator 2: The Judgment Day na konsolę NES.
Nie dać się zniszczyć.
 
Just Cause
autor Autor: StormS kalendarz 19 grudnia 2015         okulary odsłon: 608
Just Cause

Viva la revolution! Porzućmy okowy, które nałożyli nam nasi ciemiężyciele. Zerwijmy z porządkiem, który narzucili nam bez naszej zgody uważając cynicznie, że wiedzą lepiej jak powinniśmy żyć. Dość już krzywd, zadanych naszym rodzinom. Dość już obłudy kryjącej się za literą ich prawa. Do broni i pamiętajcie towarzysze, że nuda jest kontrrewolucyjna.
 
The Path
autor Autor: kolo kalendarz 18 grudnia 2015         okulary odsłon: 473
the path

Weź koszyczek i odwiedź babcię mieszkającą samotnie w domku na środku lasu, tylko nie schodź ze ścieżki! W lesie czai się Zły Wilk!
 
Memory Card SCPH-10020
autor Autor: kolo kalendarz 17 grudnia 2015         okulary odsłon: 513
SCPH-10020

Karta pamięci do PlayStation 2 jaka jest każdy widzi, w zasadzie obowiązkowy zakup dla każdego właściciela konsoli.
 
Donald Duck
autor Autor: Jedah kalendarz 16 grudnia 2015         okulary odsłon: 709
Donald Duck

Kaczor Donald to postać dla mnie szczególna. Już gdy miałem kilka lat, rodzice przed snem czytali mi magazyn z komiksami poświęcony temu bohaterowi, a później sam dzięki temu pismu nauczyłem się czytać. Filmów animowanych poświęconych Kaczorowi obejrzałem multum, że nie wspomnę o ilości zabawek, przedstawiających tę postać, jakie posiadałem. Mówiąc krótko, byłem wielkim fanem tego bohatera. Tak naprawdę jedynej rzeczy z Kaczorem Donaldem jakiej nie spróbowałem, to gry wideo. Po wielu latach postanowiłem sprawdzić kwaczącego bohatera także na tym polu, uruchamiając Donald Duck na konsolę Famicom. Swoje wrażenia opisałem w poniższym tekście. Zapraszam do recenzji! Kwa, kwa!
 
[PSN] Hydrophobia Prophecy
autor Autor: StormS kalendarz 15 grudnia 2015         okulary odsłon: 562
Hydrophobia Prophecy

Woda odgrywa bardzo istotną rolę w naszym życiu. Rozwinęły się w niej liczne istnienia, jest wciąż niezbędna do egzystencji, no i w ostateczności cieszy też oko pod względem estetycznym. Tak jak mały, acz zapomniany już tytuł Hydrophobia Prophecy wydany między innymi na Playstation 3.
 
Sega Saturn HST-0014
autor Autor: tbxx kalendarz 14 grudnia 2015         okulary odsłon: 516
HST-0014

Dostępny jedynie w Japonii, nazywany przez niektórych „białym krukiem” – biały model Segi Saturn, pod względem rzadkości występowania oraz ceny zakupu nawet nie dorasta do pięt takim rarytasom jak modele „Skeleton” czy „Hi-Saturn model 1”. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest to najczęściej sprowadzana z Japonii wersja przedostatniej konsoli Segi. Dlaczego więc akurat Saturn HST-0014, gdziekolwiek tylko się pojawi, tak bardzo przyciąga uwagę? Bo jest po prostu piękny…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 137

Zaloguj

Aktualnie online

Brak
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA